نوروزتون فرخنده

سلام

مثل همیشه بابت تاخیر من و ببخشید.

امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشین. سالم و شاد و پرپول

امسال خیلی خوشحالم به چند دلیل

یکیش اجرای خیلی خوبه داداشم سید علی ضیا تو برنامه سال تحویله

من شخصن پیش بینی این اجرای خوب رو نداشتم ولی علی شکر خدا از پسش بر اومد مخصوصن نیمه دوم برنامه یعنی بعد از اذان ظهر که منم این موفقیت رو بهش تبریک گفتم.

علی نشون داد که از مهمونای مشهور و کاربلدش نه میترسه، نه به هیجان میاد. شیرینی ذاتی شو تو این برنامه ام داشت و از عنصر سکوت، فوق العاده بجا و موثر و هوشمندانه استفاده میکرد. فقط کاش پلی بک ها و آیتم های برنامه ام یکم سر و شکل بهتری پیدا میکرد تا برنامه کلن یه دست و شیک بشه.

دومیش اجرای داداش گلم عبدالله روا تو برنامه با کی بریم سیزده بدره

واقعن روا تو این برنامه، قدرت اجراشو نشون داد، نشون داد که هم حافظه ی قوی داره، هم اطلاعات زیادی داره، هم حضور ذهن فوق العاده بالا و مثال زدنی ای داره، هم طنز جدید و شیرین و هم هوش هیجانی و درک موقعیت خوبی داره. البته قطعن نقاط ضعف هم داره که به خودش میگم.

سومین دلیل خوشحالیم وجود خود برنامه ی با کی بریم سیزده بدره

این برنامه شیوه ی جدیدی از برنامه سازی و گپ و گفت با مهمانان سرشناس داشت. تو این برنامه که هم تنوع پلان،  هم تنوع لوکیشن، هم تنوع ریتم گفت و گو و هم تنوع لحن داشتیم، یکی از سخت ترین و البته جذاب ترین برنامه های تلویزیونی رقم خورد که به نظرم تا الان مشابه نداشته.

البته ساعت پخش این برنامه شاید بزرگترین نقصش به حساب میومد ولی لطف دوستان و مردم نشون داد که تو این تایم هم برنامه دیده شده. البته مسئولین و مدیران شبکه قول بازپخش هم دادن که بعید میدونم تو عید اتفاق بیفته ولی اونطور که صحبت شده، برای بعد از عید، قراره این مجموعه در زمان بهتری دوباره پخش بشه. قول ها و درخواست هایی هم از طرف شبکه های محترم چهار و آی فیلم داشتیم که اگر توافق حاصل بشه، حتمن اطلاع رسانی خواهم کرد.

چهارمین دلیل خوشحالیم هم حضور یه تیم کارآمد، جوان، خلاق، با انگیزه و حرفه ایه که تو ساخت این برنامه از جونشون مایه گذاشتن و شکر خدا حسابی هم روسفید شدن. ایشالا هممون پیش خدای خیلی بزرگمون رو سفید باشیم.

یه خواهش هم دارم، شما ملت نوشته جات، همیشه به من و برنامه هایی که ساختم لطف داشتین و دارین. الان هم اگه از برنامه ی با کی بریم سیزده بدر خوشتون اومده، لطف کنین و عدد 1 رو به شماره 30000116 پیامک کنین. وقتی تعدد نظرات مردمی داشته باشیم، راحت تر میتونیم مانور بدیم.

پس اگه فک میکنین ما به قولمون وفا کردیم و به چشم های شما احترام گذاشتیم، شما ام این لطف رو بکنین و به زحمت های گروه ما با این پیامک، یه خسته نباشید اساسی بگین. حتی به عنوان ملت بزرگ نوشته جات، این اطلاع رسانی رو انجام بدین و از دوستای دیگه ای که شاید به اینجا دسترسی ندارن هم دعوت کنین تا مارو تو این نظر سنجی پیامکی یاری کنن.

بازهم عیدتون مبارک

براتون آرزوی بهترین ها رو دارم

یاعلی

/ 0 نظر / 35 بازدید