دلم تنگ رفيقان است امشب

سه سال پیش به دعوت دکتر گیل آبادی تو جلسه ی تبلیغات شبکه جوان حاضر شدم. اگه درست یادم باشه در بدو ورود دکتر 60% از مردم اصلا از وجود رادیویی به نام جوان مطلع نبودن و قسمت عمده ی کسانی که رادیو جوان رو میشناختن، شنونده ی دائم نبودن. برای همین ما ها جمع شدیم تا برای بیشتر شدن شنونده های رادیو جوان و بیشتر شدن تاثیر رادیو جوان راهکار بدیم. منم اونجا شاید کوچیکترین مهمون بودم. یادمه تو اون جلسه استاد معزز محمد صالح علا هم بود. همه ی اینا رو گفتم که یه جمله از محمد صالح علا بگم. استاد تو اون جلسه گفت ما همه از این ناراحت میشیم که برای رادیو های خاموش کار کنیم. این حرف انقدر برای من شیرین بود که بعد از 3 سال با جزئیاتش یادمه.

الان و بعد از 3 سال از اون ماجرا شاید هر ایرانی لااقل یکبار اسم رادیو جوان رو شنیده و اکثر شنوندگان هم به صورت دائم ترجیح میدن رادیو جوان رو گوش کنن. الان رادیو جوان با فاصله ی قابل توجهی با رادیوی بعدی در صدر جدول پرشنونده ترین رادیوی داخلی جولون میده و البته نمیخوام با شبکه های سیما مقایسه ای کنم که بعضی ها میگن از شبکه های سیما هم پر مخاطب تره!

تو نمایشگاه مطبوعات با نظر دکتر گیل آبادی مسئولیت غرفه ی رادیو جوان رو برعهده گرفتم. تو اون 6- 7 روز از نزدیک شدت علاقه ی مردم رو به رادیو جوان و رادیو جوانیا دیدم. از نزیک دیدم که چقدر شنیده شدیم و به خودم و کارم چندین باره افتخار کردم.

یکی دو شب پیش داشتم برنامه بهامین رو میشنیدم که تو نوروز 86 ساختم و شکر خدا استقبال خوبی ازش شد. تو یکی از اون برنامه ها با فرزاد حسنی ارتباط گرفتیم. فرزاد دلش از یکی از برنامه ها که بهش توهین کرده بود پر بود . رو آنتن این حرف و زد که خیلی خوشم اومد. فرزاد گفت اگه انقدر که مردم مارو دوست دارن ما خودمون همدیگه رو دوست داشته باشیم صدا و سیما گلستون میشه.

این مطلب رو برای این نوشتم که به خودم و ... یادآوری کنم که ما زمانی تو رادیو جوان بودیم که برای رادیوهای خاموش برنامه میساختیم و برای اینکه این رادیوها روشن بشه خیلی زحمت کشیدیم از بالا تا پائین و از صدر تا ذیل.

الان دلم از یکی از دوستانم کدر شده. حالا که رادیو ها روشن شده اون خاموش شده.

گفتم دوستم که بدونین از زمان خاموشی تا الان با هم بودیم نه مثل خیلی ها که غوره نشده مویز شدن و اعتبار خودشون و به اعتبار رادیو ترجیح دادن و شدن مصداق "دگران کاشتند و او درید" نه! از یکی از دوستانم کدر شدم.

/ 0 نظر / 28 بازدید