اراذل و اوباش مذهبی

چند وقتی است که به فکر نوشتن مطلبی با این عنوان (اراذل و اوباش مذهبی) میباشم! اما به سبب اینکه به شدت وقتم ارزشمند تر از پرداختن به چنین انسانهایی است و نیز گستره مطالب احمقانه ی ایشان بیش تر از توان من برای جمع آوری است؛ تا کنون سعادتِ عنایت به اینان نصیبم نشده بود تا اینکه در لینکی از سایت فخیمه ی رجا نیوز نام لینکی دیدم که قبلاْ مطالبی ناب در آن میخواندم!    کافه اندیشه وبلاگ دوست خوبم وحید یامین پور که چندی است به غیر واگذار شده و انصافاْ جانشین ناخلفی است این غیر!

این غیر در مطلب آخر خودش افاضاتی نغز فرموده که هرچند نمیخواهم بازدید وبلاگ مضحکش بالا برود ولی دعوت میکنم یکبار لااقل این مرارت را بر خود آسان نموده و این افاضات طنز را بخوانید! تا بدانید چه جاهلان متنسکی پرچم دار امام عاقل و رهبر عاشق شده اند! آنانی که کمر ولایت را در دو زمان شکستند!

مطلب زیر پاسخی است که در لحظه و ناگزیر برایش نگاشتم! گفتم شاید نگذارد خود گذاشتم!

         

         پاسخم به نویسنده کوچک وبلاگ بزرگ کافه اندیشه:

سلام.

متاسفم که دوست اندیشمندم وحید؛ این مکان حسابی را به چون تویی واگذار کرد.

پسرم. همینمان مانده بود که تو و امثال تو برای رسانه ملی تصمیم بگیرید و در مورد پربیننده ترین سریالها مثل میوه ممنوعه و یا پر شنونده ترین رادیو ها مثل رادیو جوان و یا مهندس ضرغامی و دکتر خجسته نظر بدی.

کوچک دوست داشتنی! بدان و آگاه باش که اگر رسانه ملی درآمد دارد هزینه های در خوری هم دارد.

پسرکم! نمیدانم چرا شان خودم را تا این اندازه پایین آوردم که به تو پاسخ گویم ولی همینقدر بدان که خداوکیلی رهبر از تو بسیار بیشتر میفهمد و لطفا زبان در دهان بگیر و به جای ایشان نه تصمیم بگیر نه حکم بران وگرنه مجبور میشوم به جای -زبان در دهان بگیر- با تو برخوردی نمایم که با ضد ولایت فقیه.

نوباوه ی امیدوار! چنان باش که در عرصه انتقاد به محاسن احتمالا بلندت نخندیم.

دوستِ کوچکِ دوستِ من! امثال شما را -به تعبیر برادر خدمتگزارم سردار مرتضی طلایی- اراذل و اوباش مذهبی مینامم و مطمئنم که امثال شما جاهلان متنسک خون بر دل رهبر فرزانه ی من میکنید! (گفتم من چون شما را تحت ولایت امری ایشان نمیدانم)

عزیز جویای نام! نیک مردی و نیک نامی طریق حق است که شما با آن زاویه داری از زمین تا زمان.

میدانم که چه می اندیشی و نمیدانم که چه اندیشیدم که جواب چون تویی را دادم؟! ولی مطمئنم از اینکه بجای دوست و همکار فهیم و عالمم وحید یامین پور چون تویی را میبینم و میخوانم -که بی آنکه اسباب بزرگی همه آماده کنی تکیه بر جای بزرگان زده ای قطعاَ به گزاف- به شدت ناراحت و خشمگینم؛ که شان خود را تا این اندازه پایین آوردم.

خدایا گمراهان را اگر قابل هدایتند هدایت فرما و گرنه هر طور که خود میپسندی عمل کن.

انشا, الله

/ 0 نظر / 22 بازدید